Угода на $30 млрд: Мін’юст США не дав Aon і Willis створити найбільшого страхового брокера у світі

Угода на $30 млрд: Мін’юст США не дав Aon і Willis створити найбільшого страхового брокера у світі

Європейські регулятори раніше дали компаніям «зелене світло» на злиття

Угода на $30 млрд: Мін’юст США не дав Aon і Willis створити найбільшого страхового брокера у світі
фото foter.com

Компанії Aon Plc і Willis Towers Watson Plc скасували злиття на $30 млрд, яке призвело б до створення найбільшого в світі страхового брокера. Як повідомляє Reuters, це рішення стало перемогою Міністерства юстиції адміністрації Джо Байдена, яке минулого місяця подало позов з метою заблокувати угоду. Між тим, європейські регулятори нещодавно схвалили злиття за умови, що компанії продадуть активи.

Об'єднання Aon і Willis, що займають друге і третє місце за доходами після Marsh & McLennan Cos Inc, дозволило б створити нового лідера з річним доходом в $20,3 млрд в порівнянні з $17,2 млрд у Marsh. Мінюст заявив, що таке злиття знизить конкуренцію і призведе до підвищення цін.

Aon виплатить Willis компенсацію в розмірі $1 млрд.

«Ми зайшли в глухий кут з Міністерством юстиції США», – йдеться в заяві виконавчого директора Aon Грега Кейса.

Генпрокурор США Меррик Гарланд назвав припинення угоди «перемогою», оскільки роботодавці «покладаються на страхових брокерів, таких як Aon і Willis Towers Watson, у вирішенні складних питань, пов'язаних з виплатою медичних і пенсійних допомог».

Акції Aon виросли на 9,6% до $254,72, в той час, як акції Willis Towers впали на 9% до $205,93 на торгах в Нью-Йорку.

Дехто вважає перемогу Міністерства юстиції ознакою нового тону в Вашингтоні.

«Я аплодую генеральному прокурору Гарленду за його прихильність вирішенню проблеми монополії Америки шляхом припинення консолідації і агресивного дотримання антимонопольного законодавства», – йдеться в заяві Девіда Чічілліна, голови антимонопольного комітету Палати представників.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло