Tesla вперше отримала понад $1 млрд чистого прибутку за квартал

Tesla вперше отримала понад $1 млрд чистого прибутку за квартал

За це й же період біткоіни-активи автовиробника здешевіли на $23 млн

Tesla вперше отримала понад $1 млрд чистого прибутку за квартал
Ілон Маск
фото foter.com

Американський виробник електрокарів Tesla вперше у своїй історії повідомив про чистий прибуток за квартал у $1,14 млрд. Як повідомляє CNBC, за аналогічний період минулого року компанія отримала чистий прибуток у розмірі $104 млн.

Tesla прозвітувала про виручку в $11,96 млрд євро проти очікуваних $11,3 млрд. Загальна виручка від продажу електромобілів склала $10,21 млрд. За звітний квартал автовиробник Tesla вже поставив 201 250 і випустив 206 421 електромобіль.

Компанія також повідомила про дохід в розмірі $801 млн від свого енергетичного бізнесу, включаючи сонячні фотоелектричні системи та системи зберігання енергії для будинків, що більш ніж на 60% більше, ніж в минулому кварталі.

Tesla також повідомила про $951 млн у вигляді послуг і інших доходів.

Біткоіни-активи автовиробника здешевіли на $23 млн, ці втрати компанія внесла до пункту операційних витрат в розділі про реструктуризацію.

Грошова позиція компанії знизилася приблизно на 5% в порівнянні з минулим кварталом до $16,23 млрд. Зниження було «викликано в основному чистим боргом і виплатами по фінансовій оренді в розмірі $1,6 млрд, частково компенсованими вільним грошовим потоком в розмірі $619 млн», – йдеться у звіті Tesla про фінансові результати.

Кредиторська заборгованість – сума грошей, яку Tesla повинна постачальникам і іншим – зросла на 13,7% в порівнянні з попереднім кварталом до $7,56 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті