Мін’юст виставив на повторний аукціон «Південну виправну колонію №51»

Мін’юст виставив на повторний аукціон «Південну виправну колонію №51»

Стартова ціна становить понад 220 млн грн

Мін’юст виставив на повторний аукціон «Південну виправну колонію №51»
фото: facebook.com/minjust.official

Шостого серпня відбудеться повторний аукціон з приватизації майна «Південної виправної колонії №51», що розташована за адресою: м. Одеса, вул. Люстдорфська дорога, 9. Стартова ціна становить 223 250 425 грн, а прийом заявок триває до п’ятого серпня включно. Про це повідомляється на сторінці Міністерства юстиції у фейсбуці.

«Колонія не функціонує з червня 2019 року. Відтоді територія занепадає, а на її утримання з державного бюджету було витрачено майже 18,5 млн грн. Натомість приватизація цього масштабного об'єкта дозволить залучити кошти на розбудову нової в'язничної інфраструктури європейського типу, а також створити в Одесі новий сучасний простір», – йдеться у повідомленні.

Об`єкт розташований в п’яти км від центру міста Одеса, 2,5 км від залізничного вокзалу, трьох км до моря та 5,5 км до центрального автовокзалу.

Загальна площа будівель, споруд та інфраструктурних мереж становить 52437,84 м². Перелік майна складається з 72 об’єктів нерухомості та внутрішньої мережі звязку.

Нагадаємо, 27 травня 2019 року в колонії почався бунт.  На території вʼязниці почалася пожежа, внаслідок якої знищено значну частину об’єктів інфраструктури та інше майно установи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті