Volkswagen наблизилась до придбання Europcar

Volkswagen наблизилась до придбання Europcar

Консорціум на чолі з німецьким автовиробником збільшив свою пропозицію по Europcar до 2,5 млрд євро

Volkswagen наблизилась до придбання Europcar
фото www.flickr.com/photos/lavulv/44984490021/

Німецький автоконцерн Volkswagen AG наблизився до угоди з купівлі компанії з прокату автомобілів зі штаб-квартирою в Парижі, Europcar Mobility Group.

Як повідомляє Bloombergіз посиланням на джерела, автовиробник збільшив свою пропозицію по Europcar приблизно до 50 євроцентів за акцію, або близько 2,5 млрд євро.

Співрозмовники агентства додали, що угода може бути досягнута, однак її умови ще можуть змінитися, а переговори – відкладені або зірвані.

Переговори тривають у складній обстановці, оскільки до них залучено багато великих акціонерів, в тому числі понад пів дюжини хедж-фондів з часткою в Europcar.

Попередня пропозиція VW, що становила 44 євроцента за акцію, була відхилена Europcar близько місяця тому як занадто низька.

Автоконцерн зацікавлений в доступі до інфраструктури і технологій Europcar, роблячи ставку на майбутнє мобільних послуг. У той час як попит на орендовані автомобілі відновлюється на тлі ослаблення національних протиепідемічних заходів, компанії цього сектора стикаються з довгостроковими проблемами з боку нових учасників, що пропонують такі послуги, як каршерінг та райдшерінг.

Europcar і VW поки відмовилися коментувати переговори.

Наприкінці минулого року Europcar погодилася почати реструктуризацію боргу і збільшення капіталу, списавши понад 1 млрд євро боргу і передавши контроль над компанією кільком хедж-фондам, включаючи Anchorage Capital Group і Marathon Asset Management.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті