Polestar подвоїть кількість магазинів по всьому світу

Polestar подвоїть кількість магазинів по всьому світу

Шведський виробник електрокарів розраховує вийти на дев’ять нових ринків цього року

Polestar подвоїть кількість магазинів по всьому світу
фото Bernt Sønvisen / foter.com

Шведський виробник електромобілів Polestar, який належить Volvo Cars, оголосив, що цього року  вийде на дев'ять нових ринків, подвоївши свою глобальну присутність, оскільки прагне продавати більше своїх електричних седанів.

Як повідомляє TechCrunch, компанія заявила, що планує подвоїти кількість роздрібних магазинів до 100 точок і додати більше сервісних центрів до кінця року. Наразі шведський автовиробник має понад 650 так званих «точок обслуговування» на ринках Polestar і планує до кінця 2021 року довести їхню кількість до понад 780.

Минулого року Polestar був запущений в США, Китаї, Канаді, Бельгії, Німеччини, Великобританії, Швеції, Нідерландах, Норвегії та Швейцарії. До кінця 2021 року компанія планує вийти на ринки Австрії, Данії, Фінляндії, Австралії, Нової Зеландії, Гонконгу, Південної Кореї та Сінгапуру.

Гендиректор Polestar Томас Інгенлат заявив, що компанія націлена продовження розширення з точки зору нових ринків у 2022 році.

Розширення компанії підтримується $550 млн, які Polestar залучила у квітні в рамках зовнішнього раунду фінансування. В ньому взяли участь Chongqing Chengxing Equity Investment Fund Partnership, Zibo Financial Holding і Zibo Hightech Industrial Investment, SK Inc та низка інших інвесторів.

Як повідомляє Automotive News Europe, Polestar розглядає можливість лістингу на фондовій біржі шляхом злиття з компанією спеціального призначення (SPAC) Gores Guggenheim. Угода може створити компанію з сукупними активами близько $25 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті