Уряд виділив 500 млн грн на добудову Дарницького мосту

Уряд виділив 500 млн грн на добудову Дарницького мосту

Тендер на будівництво підходів до мостового переходу вже оголошено

Уряд виділив 500 млн грн на добудову Дарницького мосту
Фото: УНІАН

Уряд затвердив порядок використання коштів, передбачених на добудову Дарницького залізнично-автомобільного мостового переходу в Києві, для реалізації програми виділили 500 млн грн. Про це за підсумками засідання уряду повідомив у телеграмі прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

«На сьогодні Дарницький міст функціонує частково, без відповідних транспортних розв’язок. Це питання в найближчій перспективі буде розв’язане», – написав він.

За його словами, тендер на будівництво підходів до мостового переходу вже оголошено. Зазначається, що торги відбудуться в середині серпня.

Раніше «Укравтодор» офіційно звертався до мера Києва Віталія Кличка з пропозицією взяти на баланс недобудований Подільський мостовий перехід для прискорення будівництва і введення його в експлуатацію.

Кличко у відповідь порадив спершу ввести в експлуатацію Дарницький міст, а вже потім братися за інші проєкти.

Мер Києва заявив, що передання Подільсько-Воскресенського моста на баланс «Укравтодору» значно відстрочить його добудову, доки минуть усі бюрократичні процедури, передбачені законом. За його словами, терміни введення моста дещо змістилися через пандемію, однак об'єкт уже на фінальній стадії будівництва.

3 березня голова «Укравтодору» Олександр Кубраков та голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак підписали меморандум щодо завершення будівництва Дарницького залізнично-автомобільного мосту, що перебуває на балансі залізниці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті