«Ощадбанк» планує залучити 100 млн євро у ЄБРР

«Ощадбанк» планує залучити 100 млн євро у ЄБРР

ЄБРР як кредитор матиме опцію конвертації боргу в акції банку

«Ощадбанк» планує залучити 100 млн євро у ЄБРР
фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Кабінет Міністрів 28 липня уповноважив міністра фінансів Сергія Марченка погодити від імені уряду мандатний лист між «Ощадбанком» та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) щодо початку роботи над проєктом із залучення кредиту на умовах субординованого боргу на суму до 100 млн євро. Про це повідомив голова правління «Ощадбанку» Сергій Наумов на своїй сторінці у фейсбуці.

«Передбачається, що ЄБРР як кредитор матиме опцію конвертації боргу в акції «Ощаду». Вперше суму запланованої угоди було озвучено публічно – до 100 млн євро в еквіваленті. Це суттєвий прогрес в активізації співпраці між Ощадбанком та ЄБРР», – повідомив Наумов.

Голова правління банку зазначив, що це ще один суттєвий крок у бік приватизації «Ощадбанку», що визначено урядом як стратегічна мета. Також це майбутня інвестиція в «Ощадбанк», а отже – в українську економіку. Ці гроші банк планує спрямувати на підтримку вітчизняного бізнесу.

Банкір анонсував подальший процес узгодження позицій всіх учасників угоди та досить складний процес підготовки трансакції.

Нагадаємо, у 2016 році передбачалося, що у 2018 році не менш як 20% акцій «Ощадбанку» мають бути продані ЄБРР.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті