Hyundai і LG побудують в Індонезії акумуляторний завод для електромобілів

Hyundai і LG побудують в Індонезії акумуляторний завод для електромобілів

Підприємство, як планується, буде побудовано до 2023 року

Hyundai і LG побудують в Індонезії акумуляторний завод для електромобілів
фото DR

Дві південнокорейські компанії – Hyundai Motor та LG Energy Solutions – домовилися побудувати завод з виробництва акумуляторів в Індонезії вартістю $1,1 млрд, йдеться в повідомленні автовиробника, на яке посилається FinMarket.

Обидві компанії в середу в Сеулі підписали меморандум про взаєморозуміння з індонезійським урядом за цим проектом. Підприємство, як планується, буде побудовано до 2023 року і почне випускати продукцію роком пізніше. Розташовуватися воно буде в Караванзі, поблизу Джакарти, столиці Індонезії.

Індонезія є найбільшим виробником нікелю, який використовується у виробництві акумуляторних батарей.

У Hyundai вважають, що завдяки новому підприємству вона і її сестринська компанія Kia будуть забезпечені стабільними поставками акумуляторів для електромобілів у майбутньому.

LG Energy Solution була виділена з LG Chem Ltd. в грудні 2020 року, але залишається дочірньою компанією. Ця реорганізація була здійснена в рамках плану оптимізації бізнес-процесів в LG Group. LG Energy Solution займається виключно виробництвом акумуляторів.

Раніше в цьому році LG Chem Ltd. оголосила про план інвестицій в розмірі $9 млрд, значна частина яких піде на виробництво акумуляторів.

Також стало відомо, що LG та інші південнокорейські компанії вкладуть $35 млрд у розробку батарей для електрокарів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті