Міненерго доручили скласти графік накопичення вугілля та газу

Міненерго доручили скласти графік накопичення вугілля та газу

«Укрзалізниця» має розглянути можливість пріоритетного надання напіввагонів для відвантаження вугілля

Міненерго доручили скласти графік накопичення вугілля та газу
Фото: kmu.gov.ua

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив Міністерству енергетики скласти детальний графік накопичення вугілля та газу в Україні. Про це повідомляє Урядовий портал за підсумками засідання Антикризового енергетичного штабу.

«Цієї зими необхідно довести спроможність енергетичної системи України бути приєднаною до європейської мережі ENTSO-E. Це пріоритет уряду та президента України. Тому важливо цю зиму пройти з надійною роботою всіх учасників процесу», – сказав Шмигаль.

Зазначається, що спільно з НАК «Нафтогаз» міністерству потрібно напрацювати графік накопичення і залишків природного газу в підземних сховищах на кожну конкретну дату.

Крім цього, АТ «Укрзалізниця» має розглянути можливість пріоритетного надання напіввагонів для відвантаження вугільної продукції залізничним транспортом відповідно до заявок вугільних підприємств, шахт і центральних збагачувальних фабрик.

Раніше повідомлялося, що запаси вугілля на складах українських теплових електростанцій з 24 червня скоротилися на 24%. Станом на 19 липня вугілля накопичено 1,047 млн тонн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті