Binance згортає послугу торгівлі ф’ючерсами в Європі

Binance згортає послугу торгівлі ф’ючерсами в Європі

Початково біржа згорне торгівлю криптодирективами в Нідерландах, Німеччині та Італії

Binance згортає послугу торгівлі ф’ючерсами в Європі
фото www.facebook.com/binance

Криптовалютна біржа Binance оголосила, що припинить надавати послуги з торгівлі ф'ючерсами до деривативими в Європі. Першими обмеження відчують на собі користувачі в Нідерландах, Німеччині та Італії, вказує компанія у блозі.

З негайним вступом в силу користувачі з цих країн не зможуть відкривати нові рахунки ф'ючерсів або деривативів. Трейдери з цих країн зможуть протягом 90 днів закрити свої позиції за деривативами. Надалі біржа планує розширити список країн, які потрапили під обмеження.

Оголошення було зроблено після тику зі сторони європейських регуляторів. Також на криптобіржу тиснуть регулятори США, Канади, Британії, Японії, Таїланду та Сінгапуру.

«Іноді необхідні невеликі невдачі для більш значного довгострокового росту», – сказав гендиректор Binance Чанпен Чжао та додав, що «дотримання нормативних вимог – необхідність, а не рішення».

«Ми розуміємо, що багато регулюючих органів на місцевому рівні можуть мати свої власні позиції по криптовалютах, і ми вітаємо можливість брати участь у конструктивному діалозі про місцеві правові норми щодо», – повідомила біржа.

Нагадаємо: на тлі репресивних заходів з боку регулюючих органів Binance недавно припинила торгувати біржовими токенами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті