Мінекономіки анулювало ліцензію компанії-посередника у працевлаштуванні за кордоном «Воркхаб»

Мінекономіки анулювало ліцензію компанії-посередника у працевлаштуванні за кордоном «Воркхаб»

Фінансові й моральні збитки внаслідок дій підприємства понесли близько 200 українців

Мінекономіки анулювало ліцензію компанії-посередника у працевлаштуванні за кордоном 	«Воркхаб»
Фото: pexels.com

Міністерство економіки анулювало ліцензію компанії з посередництва у працевлаштуванні за кордоном «Воркхаб». Таке рішення ухвалили після проведення позапланової перевірки підприємства через скарги ошуканих громадян. Про це повідомляє пресслужба міністерства.

Під час перевірки з'ясувалося, що «Воркхаб» уклав договір з іноземним роботодавцем, не повідомивши про це орган ліцензування. Також компанія стягнула плату за послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном до підписання акта наданих послуг, що порушує кілька пунктів Ліцензійних умов. Зазначається, що фінансові й моральні збитки внаслідок дій підприємства понесли близько 200 українців.

Загалом упродовж 2021 року Мінекономіки здійснило дев'ять планових та дві позапланові перевірки компаній, які надають послуги у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Зокрема, за результатом планових заходів, міністерство анулювало ліцензії ще двох недобросовісних посередників з працевлаштування за кордоном – ТОВ «Робота в Європі» та ТОВ «Інсайт ворк».

Протягом цього року Мінекономіки розглянуло 161 заяву суб’єктів господарювання про отримання ліцензії з посередництва у працевлаштуванні за кордоном. За результатами розгляду документів ухвалили рішення про:

  • видачу ліцензій – 86;
  • анулювання ліцензій – 16;
  • зупинення дії ліцензії – 10;
  • відновлення дії ліцензії – 5.

Нагадаємо: з початку літа кількість пропозицій по роботі за кордоном для українців збільшилася на 20%. Найбільший попит на українських фахівців залишається у таких країнах, як Польща, Чехія та Німеччина.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті