Відсторонений заступник голови АРМА вважає підозри керівництву агентства політичним тиском

Відсторонений заступник голови АРМА вважає підозри керівництву агентства політичним тиском

Рішення про відсторонення керівництва АРМА оскаржують у суді

Відсторонений заступник голови АРМА вважає підозри керівництву агентства політичним тиском
Заступник голови АРМА Володимир Павленко
Фото: facebook.com/pavlenko.volodymyr

Рішення суду про відсторонення від виконання обов'язків керівництва Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) вже оскаржують. Про це повідомив адвокат АРМА Станіслав Борис на пресконференції, передає «Укрінформ».

При цьому він звернув увагу, що висунуті правоохоронцями підозри нинішньому керівництву агентства базуються на свідченнях попередніх керівників відомства.

«Ми однозначно оскаржуємо судові рішення. Будемо доводити свою правоту, однозначно ініціюватимемо низку слідчих дій. Ми готові приходити до слідчих, надавати покази, додаткові документи, додаткові свідчення – усе, що потрібно для встановлення в даному кримінальному провадженні, що ніяких дій, які могли б мати ознаки злочину, не було вчинено», – наголосив адвокат.

Водночас відсторонений судом від своїх обов'язків заступник голови АРМА Володимир Павленко вважає це політичним тиском з метою зміни керівництва агентства.

«Всі аргументи цієї підозри є надуманими. Я можу пояснити це лише спробами політичного тиску та бажанням когось змінити нинішнє керівництво АРМА шляхом його відсторонення, призначення нового ТВО та зміни керівного складу агентства. Поки йтимуть судові тяганини, буде поставлено тимчасове керівництво, можливо, буде змінено кадровий склад, і це призведе до наслідків, що буде важко відновити все те, що зараз існує», – зазначив він.

Раніше Печерський районний суд Києва відсторонив від виконання обов'язків керівництво АРМА. Державне бюро розслідувань повідомило, що виявило факти зловживань керівництвом агентства. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті