ОНОВЛЕНО: Невідомий чоловік з гранатою погрожує підірвати будівлю Кабміну (ВІДЕО)

ОНОВЛЕНО: Невідомий чоловік з гранатою погрожує підірвати будівлю Кабміну (ВІДЕО)

Водночас підготовка до засідання о 13:00 відбувається у звичайному режимі, кажуть в уряді

ОНОВЛЕНО: Невідомий чоловік з гранатою погрожує підірвати будівлю Кабміну (ВІДЕО)
Фото: УНІАН

Невідомий чоловік пройшов до будівлі Кабінету міністрів з гранатою та погрожує її підірвати. Цю інформацію агентству «Інтерфакс-Україна» підтвердили в поліції Києва.

«Так, надійшов такий виклик, на місці працюють правоохоронці», – повідомили у столичному главку.

Водночас у Кабміні не коментують те, що відбувається, а питанням опікується Міністерство внутрішніх справ і поліція. В уряді зазначили, що підготовка до засідання, яке має відбутися о 13:00, відбувається у звичайному режимі.

Народний депутат від партії «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко у своєму телеграм-каналі повідомив, що до будівлі Кабміну під'їхав спецназ.

«Можливо буде штурм», – додав нардеп.

Відео з чоловіком, який погрожує підірвати Кабмін, опублікував у фейсбуці голова правління ВГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

Обережно, у відео наявна нецензурна лексика.

Пресслужба поліції Києва повідомила, що в столиці розпочато спеціальну поліцейську операцію.

«Наразі з чоловіком проводять переговори. У разі відмови добровільно припинити правопорушення до чоловіка буде застосовано поліцейські заходи, передбачені законом», – йдеться в повідомленні.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло