SoftBank збільшила свою частку у Roche на $5 млрд
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

SoftBank збільшила свою частку у Roche на $5 млрд

Завдяки придбанню японський холдинг став одним з найбільших інвесторів фармгіганта

SoftBank збільшила свою частку у Roche на $5 млрд
фото www.flickr.com/photos/mujitra/5253845074/

SoftBank Group непомітно придбала частку в Roche Holding на суму $5 млрд. Як пише Bloomberg, японський холдинг зробив ставку на стратегію фармацевтичного гіганта щодо використання даних для розробки ліків. Наразі SoftBank є одним з найбільших інвесторів Roche.

Акції швейцарського фармгіганта за останні 12 місяців зросли на 8,8%.

За словами джерел агентства, SoftBank вважає, що підрозділ Genentech Roche, який займається відкриттям і розробкою ліків на основі даних, сильно недооцінений. Торік Roche найняв Авіву Регев, обчислювального і системного біолога, піонера в області одноклітинної геноміки. Вона очолила дослідницький підрозділ Genetech.

Робота Регев показує, як технології змінили спосіб розробки ліків. Як комп'ютерний і системний біолог, вона була піонером у методах розшифровки послідовностей РНК, хімічно негативних ДНК, в окремих клітинах Водночас вона допомогла розробити алгоритми машинного навчання, щоб допомогти вченим зрозуміти лавину даних, виявлених в послідовностях.

Roche розробляє ліки проти COVID-19 і від хвороби Альцгеймера. У червні США схвалили ліки проти хвороби Альцгеймера компанії Biogen, що було сприйнято як позитивний знак для намірів Roche.

SoftBank все більше фокусується на біотехнологіях і охороні здоров'я. Компанія інвестувала в компанії Pacific Biosciences of California, AbCellera Biologics і Sana Biotechnology. У лютому Bloomberg повідомило, що SoftBank планує витратити мільярди на інвестиції в публічні біотехнологічні компанії через свій підрозділ з управління активами SB Northstar.

На кінець останнього кварталу SoftBank володів «високоліквідними» цінними паперами на загальну суму $19,9 млрд, включаючи інвестиції на суму $6,2 млрд в Amazon.com, $3,2 млрд у Facebook і $1 млрд в Microsoft. SB Northstar також інвестував в такі компанії, як Lucid Motors і The Hut Group.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло