Кабмін передав «Нафтогазу» державні ТЕЦ

Кабмін передав «Нафтогазу» державні ТЕЦ

Уряд готов розглянути передачу об’єктів місцевим керівникам, якщо вони зможуть краще управляти підприємствами

Кабмін передав «Нафтогазу» державні ТЕЦ
Фото: pixabay.com

Кабінет Міністрів передав державні теплоелектроцентралі (ТЕЦ) в управління НАК «Нафтогаз України». Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у телеграмі.

Уряд передав «Нафтогазу» пакети акцій, що належать державі в Криворізькій ТЕЦ, Одеській ТЕЦ, Дніпровській ТЕЦ, Миколаївській ТЕЦ та Херсонській ТЕЦ. Крім того, «Нафтогаз» отримав майновий комплекс ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ».

«Звертаюся також до місцевих керівників, на території яких розташовані ці ТЕЦ: якщо у вас є впевненість та доведені ресурси, що ви можете краще управляти цими підприємствами то у вас є можливість звернутись до Кабміну. Ми готові розглянути передачу відповідних об’єктів у ваше управління», – прокоментував рішення Денис Шмигаль.

Раніше «Нафтогаз України» виступив з пропозицією передати йому у власність і управління шість державних ТЕЦ. Пізніше цю ідею погодило Міністерство енергетики.

Антимонопольний комітет України дав дозвіл на передачу шести теплоелектроцентралей (ТЕЦ) від Фонду державного майна в управління НАК «Нафтогаз України». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло