Співачка Ріанна стала мільярдеркою і найбагатшою жінкою-музикантом

Співачка Ріанна стала мільярдеркою і найбагатшою жінкою-музикантом

Основна частка її статків пов’язана зовсім не з музикою

Співачка Ріанна стала мільярдеркою і найбагатшою жінкою-музикантом
фото DR

Співачка Ріанна стала мільярдеркою, повідомляє журнал Forbes. Її капітал видання тепер оцінює в $1,7 млрд.

Ріанна стала найбагатшою жінкою-музикантом в світі, зазначає Forbes. Серед найбагатших жінок з числа зірок шоу-бізнесу вона поступається тільки телеведучій Опрі Вінфрі, чиї статки, за даними рейтингу Forbes Real-Time, становлять $2,7 млрд.

Основна частина багатства Ріанни ($1,4 млрд) припадає на її частку в косметичній компанії Fenty Beauty, яка, за даними Forbes, становить 50%. Значна частина суми – частка співачки в виробнику нижньої білизни Savage x Fenty. Крім того, частину грошей їй принесла музична і акторська діяльність.

Ріанна запустила Fenty Beauty в 2017 році. Це її спільне підприємство з французьким холдингом LVMH, яким керує найбагатший бізнесмен Європи Бернар Арно, нагадує Forbes.

Видання відзначає, що компанія поставила перед собою мету забезпечити інклюзивність: вона надає широкий вибір відтінків своєї продукції для жінок з різним кольором шкіри.

Нагадаємо, репер Jay-Z та Вілл Сміт вклали кошти в компанію, яка здає будинок тим, хто збирає на нього кошти.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло