Realme продала 100 млн смартфонів у світі й увійшла в топ-5 постачальників для Європи

Realme продала 100 млн смартфонів у світі й увійшла в топ-5 постачальників для Європи

Realme визнана найбільшим постачальником смартфонів з підтримкою 5G в Індії

Realme продала 100 млн смартфонів у світі й увійшла в топ-5 постачальників для Європи
фото DR

З моменту свого заснування в 2018 році Realme продала 100 млн смартфонів по всьому світу, констатував генеральний директор європейського та індійського підрозділів компанії Мадхав Шет, пише DailyComm.

Мадхав Шет також зазначив, що половина цих продажів припала на індійський ринок. Це не дивно, адже спочатку Realme була створена як дочірній бренд Oppo спеціально для Індії. Перший час смартфони Realme продавалися виключно в цій країні.

Пізніше Realme стала першим виробником, що випустив 5G-смартфон для індійського ринку. За підсумками другого кварталу 2021 року, Realme визнана найбільшим постачальником смартфонів з підтримкою 5G в Індії.

На європейському ринку за підсумками другого кварталу 2021 року Realme також входить у першу п'ятірку провідних постачальників смартфонів.

За даними аналітичної компанії Strategy Analytics, з квітня по червень бренд відвантажив 1,9 млн пристроїв, що на 1800% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Це дозволило йому посісти п'яте місце в топ-5 з ринковою часткою 3,8%.

Вибухове зростання продажів Realme в Європі аналітики пов'язують з виходом на ринок успішної моделі Realme 8 5G.

За обсягами європейських поставок, згідно зі статистикою Strategy Analytics, Realme поступилася компаніям Oppo (2,8 млн, 5,6%), Apple (9,6 млн, 19,2%), Samsung (12 млн, 24%) і Xiaomi (12,7 млн, 25,3%).

Загалом у другій чверті 2021 року в Європі було продано 50,1 млн смартфонів, що на 14,4% більше, ніж роком раніше.

В даний час Realme націлена стати мультипродуктовим брендом. Проте основним напрямком її бізнесу залишаються смартфони. Особливу увагу вона приділяє сегменту доступних 5G-моделей. У найближчі два роки компанія планує інвестувати $300 млн у розробки в сфері 5G і відкрити сім R&D-центрів по всьому світу.

Метою Realme є випуск 5G-смартфона за ціною $135.

За даними Counterpoint Research, в першому кварталі 2021 року на 5G-моделі припало 39% всіх глобальних поставок смартфонів, і з кожним звітним періодом ця частка буде зростати.

Також Realme випускає смарт-телевізори і смарт-годинник, а в цьому році компанія має намір представити свої перші ноутбук на базі операційної системи Windows і Android-планшет.

Крім того, компанія нещодавно показала концепт Realme Flash, який назвала першим у світі Android-смартфоном з підтримкою бездротової магнітної зарядки MagDart, яка є аналогом Apple MagSafe в iPhone 12.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло