У Panasonic фінансовий підйом: угода з Tesla нарешті стала приносити прибутки

У Panasonic фінансовий підйом: угода з Tesla нарешті стала приносити прибутки

Попит на домашню електроніку зріс удвічі через те, що люди більше часу стали проводити вдома

У Panasonic фінансовий підйом: угода з Tesla нарешті стала приносити прибутки
фото DR

Японський виробник електроніки Panasonic показав відчутний фінансовий підйом, чому значною мірою сприяв високий попит на побутову техніку, пише DailyComm.

За підсумками тримісячного звітного періоду, що завершився наприкінці червня 2021 року, виручка Panasonic склала $16,3 млрд, що на 29% більше, ніж роком раніше. Операційний прибуток піднявся в 27 разів і склав $950 млн. Чистий прибуток досяг $696 млн, тоді як у квітні-червні 2020 року мали місце чисті збитки.

Як зазначає агентство Reuters, відновлення економіки після масштабних локдаунів підштовхує попит на обладнання та комплектуючі, вироблені Panasonic, включаючи батареї для електрокарів.

Компанія прагне задовольнити зростаючий попит на ці акумулятори на ключових ринках, таких як США і Китай, завдяки десятирічному партнерству з Tesla, яке, нарешті, почало приносити прибуток.

Автомобільний бізнес Panasonic в минулому звітному кварталі зареєстрував операційний прибуток у розмірі $89,2 млн проти збитків роком раніше.

Операційний прибуток в підрозділі з випуску домашньої електроніки збільшився майже втричі – до $382,2 млн. Це пов'язано з тим, що в умовах пандемії коронавірусу COVID-19 люди стали більше часу проводити вдома.

У звіті Panasonic повідомляється, що продажі компанії на японському ринку зросли переважно за рахунок інформаційно-розважальних систем і устаткування для автоматизації процесів.

Виручка за кордоном збільшилася в основному за рахунок зростання попиту і збільшення продажів автомобільних акумуляторів, а також побутової техніки, систем і пристроїв, обумовлених пандемічними  змінами в суспільстві і способі життя.

Panasonic є одним зі світових лідерів у виробництві побутової електроніки. Це глобальний концерн, в який входить понад 500 підприємств і науково-дослідних центрів по всьому світу. Акції Panasonic, що базується в Японії, котируються на фондових біржах Токіо, Осаки, Нагої і Нью-Йорка. Штат налічує близько 259 400 чоловік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло