«Банда з Reddit» знову шокує фондовий ринок: акції Robinhood підскочили на 82%

«Банда з Reddit» знову шокує фондовий ринок: акції Robinhood підскочили на 82%

За останні 24 години акції Robinhood згадувалися найчастіше на форумі соцмережі Reddit

«Банда з Reddit» знову шокує фондовий ринок: акції Robinhood підскочили на 82%
фото DR

Акції Robinhood у середу моментально злетіли на 82%, збільшивши своє дводенне зростання до 126%. Зростання відбувається на тлі того, що Robinhood стає найбільш згадуваною компанією на форумі Reddit Wall Street Bets, відзначає Investing.com з посиланням на Market Insider.

Минулого тижня Robinhood вийшла на біржу при ціні $38 за акцію, після чого вартість паперів упала на 12%, а в сьогодні вже досягла максимуму в $85.

Згідно з даними SwaggyStocks, за останні 24 години акції Robinhood згадувалися найчастіше на форумі соцмережі Reddit – Wall Street Bets, де отримали понад 1700 згадувань, причому більшість з них були позитивними.

Це та сама спільнота, яка на початку 2021 року викликала різке зростання акцій GameStop, в якийсь момент ціна збільшилася на 14 300%.

Акції почали рости 3 серпня після покупки 89 622 акцій на $4,2 млн компанією ARK Invest's Wood популярного інвестора Кеті Вуд. Зазвичай її увага сприяє зростанню акцій, пише CNBC. До цього компанія Вуд купила 3,15 млн акцій Robihood.

Тоді ж на компанію звернули увагу і роздрібні інвестори, які купили акції Robinhood на $19,4 млн, що зробило компанію шостою за кількістю куплених акцій, а її папери стали 11-ми серед найпопулярніших у додатках для інвестицій, повідомляє Bloomberg з посиланням на дані аналітиків Vanda Securities.

Нагадаємо, платформа для торгівлі акціями Robinhood вийшла на біржу з капіталізацією $31,8 млрд і залучила $2,1 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло