Ексрегіонала Анатолія Кінаха пропонують призначити головою соціально-економічної ради

Ексрегіонала Анатолія Кінаха пропонують призначити головою соціально-економічної ради

Президія ради запропонувала Зеленському кандидатуру Кінаха від сторони роботодавців, згідно зі встановленою черговістю ротації

Ексрегіонала Анатолія Кінаха пропонують призначити головою соціально-економічної ради
Анатолій Кінах
Фото: УНІАН

Президія Національної тристоронньої соціально-економічної ради запропонувала президенту Володимиру Зеленському призначити колишнього депутата від «Партії регіонів» Анатолія Кінаха головою ради. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента (ОП).

Кандидатуру Кінаха запропонували від сторони роботодавців, згідно зі встановленою черговістю ротації.

Нацрада та територіальні тристоронні соціально-економічні ради були утворені на виконання норм закону «Про соціальний діалог в Україні». Основною їхньою метою є визначення та зближення позицій, досягнення спільних домовленостей та ухвалення узгоджених рішень між представниками профспілок, роботодавців та виконавчої влади з питань формування та реалізації державної соціальної та економічної політики, регулювання трудових, соціальних, економічних відносин.

В ОП зазначили, з 2016 року діяльність Національної ради не мала належного організаційного забезпечення, а отже, вона не могла бути повністю ефективною.

Також, у Зеленського розповіли, що відбувся конкурс на посаду секретаря Нацради, яка була вакантною протягом п'яти років.

Анатолій Кінах – президент Українського союзу промисловців і підприємців. Він був прем'єр-міністром за президента Леоніда Кучми у 2001-2002 роках, секретарем Ради національної безпеки і оборони за президента Віктора Ющенка у 2005-2006 роках. Крім цього, Кінах обіймав посаду міністра економіки за президента Віктора Януковича у 2007 році, а у 2010−2014 роках працював його позаштатним радником.

Нагадаємо: суд дозволив проводити заочне розслідування щодо Януковича у справі про розстріли на Майдані у 2014 році. Експрезиденту, зокрема, інкримінують організацію умисних вбивств, заподіяння умисних тяжких тілесних ушкоджень, а також організацію терористичного акту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті