«Південний Парк» продовжили до 30 сезонів і замовили 14 фільмів за ним - автори отримають $900 млн

«Південний Парк» продовжили до 30 сезонів і замовили 14 фільмів за ним - автори отримають $900 млн

Це одна з найбільших угод в історії телебачення

«Південний Парк» продовжили до 30 сезонів і замовили 14 фільмів за ним - автори отримають $900 млн
фото DR

Корпорація ViacomCBS продовжила свою угоду з Треєм Паркером і Меттом Стоуном, творцями мультсеріалу «Південний Парк», ще на шість років, аж до 2027 року, пише TJournal.

В її рамках авторам та студії заплатять понад $900 млн. За договором вони зроблять ще шість сезонів шоу (тепер воно триватиме як мінімум до 30 сезону), а також 14 повнометражних анімаційних фільмів, які вийдуть ексклюзивно в онлайн-кінотеатрі Paramount+.

Перша повнометражка щодо «Південного Парку» з часів «Великого, довгого, необрізаного» в 1999 році має вийти вже до кінця 2021-го. Подробиці про сюжет поки що невідомі, але всі мультфільми повинні будуть розвивати франшизу і ввести нових персонажів.

Згідно з умовами угоди, Паркер і Стоун також отримали 50% прав на показ свого мультсеріалу в онлайн-сервісах. Їх частку оцінюють більше ніж у $1 млрд.

У планах у авторів «Південного Парку» на даний момент не тільки продовження шоу і повнометражні картини, а й ще одна відеогра за франшизою, а також документальний фільм. Крім того, вони шукають професіоналів, які працюють з технологією deep fake, які допомогли б їм у створенні якогось фільму.

Як відзначили аналітики, на вартість угоди з авторами сатиричного мультсеріалу вплинуло кілька факторів. Справа не тільки в бажанні ViacomCBS розвивати власний стрімінговий сервіс, але і в тому, що на даний момент стрімінгові права на «Південний Парк» належать HBO Max – шоу буде доступно в онлайн-кінотеатрі до 2023 року.

Серіал Стоуна і Паркера виходить на телебаченні з 1997 року і досі залишається найпопулярнішим телешоу каналу Comedy Central.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті