Foxconn купить завод і переробить його під виробництво процесорів для електрокарів

Foxconn купить завод і переробить його під виробництво процесорів для електрокарів

Компанія планує виробляти електромобілі і тому хоче сама випускати процесори для них

Foxconn купить завод і переробить його під виробництво процесорів для електрокарів
фото DR

Тайванська Foxconn купить у виробника чипів Macronix завод і переробить його під виробництво процесорів для електромобілів.

Компанія хоче збільшити потужність заводу, щоб забезпечувати процесорами 360 000  електромобілів на рік, пише vc.ru з посиланням на Reuters.

Foxconn купить завод за $90,8 млн. Компанія планує виробляти електромобілі і тому хоче сама випускати процесори для них.

Як зазначає Nikkei Asia, Foxconn до 2024 року хоче збільшити потужність підприємства до випуску 15 000  напівпровідникових пластин на місяць. Цього вистачить для забезпечення процесорами близько 360 000  електромобілів на рік.

На початку 2020 року Foxconn створила спільне підприємство з Fiat Chrysler для розробки електромобілів. За даними Nikkei Asian Review, Fiat Chrysler буде відповідати за виробництво машин, а Foxconn – за апаратне і програмне забезпечення.

У Foxconn також є СП з китайським автовиробником Zhejiang Geely Holding Group, яке зараз веде переговори зі стартапом Faraday Future та іншими про співпрацю в сфері електромобілів, пише Bloomberg.

Також Foxconn домовилася про спільне виробництво електромобіля з компанією Fisker.

У лютому Foxconn анонсувала перший електромобіль на своїй платформі – він повинен вийти в 2021 році. У жовтні компанія представила своє перше шасі для електромобілів і платформу, яка повинна допомогти автовиробникам швидше виводити моделі на ринок.

Також стало відомо, що Foxconn і автоконцерн Stellantis домовилися про стратегічне партнерство.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті