ЄБРР надав автомобільному імпортеру «Віннер» кредит на суму 20 млн євро

ЄБРР надав автомобільному імпортеру «Віннер» кредит на суму 20 млн євро

Нові дилерські центри будуть спроєктовані відповідно до стандартів екологічного будівництва

ЄБРР надав автомобільному імпортеру «Віннер» кредит на суму 20 млн євро
Фото: ukrinform

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надав українському автомобільному імпортеру «Віннер» пакет фінансування на суму 20 млн євро. Про це йдеться на сайті ЄБРР.

«ЄБРР надає кредит 20 млн євро, який доповнить власну інвестицію компанії у розмірі 23 млн євро у програму екологічного розширення, що містити будівництво нових дилерських центрів «Рено» і «Вольво», а також розширення логістичних потужностей та інфраструктури сервісу і дистрибуції, у тому числі для електромобілів», – йдеться у повідомленні. 

Нові дилерські центри будуть спроєктовані відповідно до стандартів екологічного будівництва BREEAM або EDGE, що забезпечить підвищення енергоефективності в компанії. Зазначається, що станом на сьогодні існує лише одна будівля з сертифікацією BREEAM на весь сектор ритейлу.

«Віннер» буде першим автомобільним дилером в Україні, який отримає сертифікацію за «зеленими» стандартами. Фінансування також допоможе компанії побудувати у Києві перший «зелений» ремонтний центр», – наголосили в ЄБРР.

Нагадаємо: «Укравтодор» з ЄБРР розпочинають проєкт з розвитку інфраструктури для електротранспорту

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті