«Мета - вижити»: виручка Huawei за півріччя обвалилася на 29%

«Мета - вижити»: виручка Huawei за півріччя обвалилася на 29%

Компанія встановила свої стратегічні цілі на наступні п'ять років

«Мета - вижити»: виручка Huawei за півріччя обвалилася на 29%
фото www.flickr.com/photos/moreska/49471854877

Голова китайського техногіганта Huawei Ерік Сюй, заявив, що «мета китайської технологічної компанії – вижити», оскільки в першому півріччі виручка впала майже на 30%.

Як повідомляє Reuters, виручка в І половині 2021 року склала 320,4 млрд юанів ($49,6 млрд). Це значно менш як 454 млрд юанів, отриманих Huawei в першому півріччі 2020 року.

Телекомгігант заявив, що його прибуток зріс на 0,6% до 9,8%, в основному за рахунок підвищення ефективності, і додав, що загальні показники відповідають прогнозам.

Ротаційний голова Huawei Ерік Сюй заявив, що компанія визначила свої стратегічні цілі на наступні п'ять років.

«Наша мета – вижити і робити це стійко», – сказав він.

Huawei повідомила, що річний виторг споживчого бізнесу впав до 135,7 млрд юанів з 255,8 млрд юанів. Операторський бізнес компанії, який продає 5G і іншу телекомунікаційну інфраструктуру, скоротив виручку в першому півріччі до 136,9 млрд юанів з 159,6 млрд юанів в першій половині 2020 року.

За словами Huawei, корпоративний бізнес за межами Китаю продемонстрував вищі темпи зростання, ніж на внутрішньому ринку, додавши, що в цьому році він буде залишатися «найбільш багатообіцяючим двигуном зростання» для компанії.

«Попри зниження доходів від нашого споживчого бізнесу, викликаного зовнішніми чинниками, ми впевнені, що наш операторський і корпоративний бізнес буде продовжувати неухильно зростати», – сказав Сюй.

Як відомо, експрезидент США Дональд Трамп вніс в Huawei в чорний список експорту у 2019 році. Чорний список забороняє американським компаніям продавати або передавати технології Huawei, якщо їм не надана спеціальна ліцензія. Це завадило Huawei розробляти власні чипи і поставляти інші компоненти.

Нагадаємо: з подачі Вашингтона багато союзників США обмежили використання обладнання 5G, виробленого китайською компанією Huawei Technologies.Тепер Пекін робить так само зі своїми західними конкурентами – компаніями Ericsson і Nokia.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло