Живі фігури та картини з квітів: на Співочому пройде виставка до Дня незалежності України
Партнерський матеріал

Живі фігури та картини з квітів: на Співочому пройде виставка до Дня незалежності України

Виставка квітів «У Всесвіті Марії Приймаченко» розпочнеться 20 серпня

Этот материал также доступен на русском языке
Живі фігури та картини з квітів: на Співочому пройде виставка до Дня незалежності України

20 серпня в столичному парку Співоче стартує виставка квітів «У Всесвіті Марії Приймаченко», що присвячена 30-річчю Незалежності України.

Тут буде представлено більше ніж 300 тисяч квітів однорічників, серед яких бегонії, колеуси, петунії, альтернатери тощо. З них створять унікальні картини та 3d композиції за мотивами творчості української художниці Марії Приймаченко. Міфічні звірі, дивовижні птахи, квіти та сюжети сільського побуту – все це можна буде побачити на виставці в сучасній інтерпретації.

За словами організаторів, окремої родзинкою виставки стануть масштабні фігури танцюючих балерин, які будуть рухатися за допомогою спеціальної аніматроніки.

«В цьому році наша країна відзначає ювілей Незалежності і нам важливо було не просто підготувати цікавий проект, а й зробити свій внесок в популяризацію українського мистецтва. Обираючи тему для виставки, ми перебрали безліч варіантів і дійшли висновку, що знаковим представником народного мистецтва була і залишається Марія Приймаченко. Тому свої композиції ми створювали надихаючись її роботами», – розповів організатор виставки Денис Погорєлко.

Виставка триватиме до 19 вересня. Придбати квитки можна на офіційному сайті парку Співоче або в касі у Центрального входу.

Коли: 20.08-19.09

Де: вул. Лаврська, 31

Вхід: платний

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті