«Інтертелеком» з листопада припинить роботу у Києві та ряді областей України

«Інтертелеком» з листопада припинить роботу у Києві та ряді областей України

Телекомунікаційні послуги в повному обсязі будуть збережені на території міста Одеса та Одеської області

«Інтертелеком» з листопада припинить роботу у Києві та ряді областей України
фото: mediasat.info

Український телеком-оператор «Інтертелеком» з першого листопада 2021 року обмежить надання послуг мобільного інтернет доступу за допомогою технології CDMA, фіксованого і мобільного широкосмугового доступу в Вінницькій, Житомирській, Київській та м.Київ, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях. Про це повідомляється на сайті оператора.

Згідно з повідомленням, у 2021 році «Інтертелеком» реалізовує поетапний процес трансформації надання телекомунікаційних послуг та мобільних сервісів. Реалізація та впровадження першого етапу були розпочаті у травні 2021 року і полягали в обмеженні або повному припиненні надання послуг широкосмугового доступу в інтернет (Wi-Fi і ШПД) в переліку регіонів України.

Наступний етап полягає в обмеженні з першого листопада надання послуг мобільного інтернет доступу за допомогою технології CDMA, фіксованого і мобільного широкосмугового доступу в Вінницькій, Житомирській, Київській та м.Київ, Кіровоградській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях.

«Звертаємо вашу увагу на те, що зміна території покриття, для абонентів, що використовують послуги без прив’язки до місцезнаходження, не є підставою для розірвання договору обслуговування в односторонньому порядку з боку оператора. У разі відсутності можливості продовжити використання послуг в зоні операторського покриття списання абонентської плати згідно з встановленими тарифами буде призупинено» – зазначили в «Інтертелеком».

Телекомунікаційні послуги в повному обсязі будуть збережені на території міста Одеса та Одеської області, що означає продовження надання послуг голосового зв’язку з використанням міського та мобільного номера, мобільного інтернет доступу за технологією CDMA, фіксованого широкосмугового доступу з використанням радіоканалу або GEPON. На території інших областей України реалізована можливість використання послуг голосового зв’язку за технологією SIP (інтернет-телефонія).

Нагадаємо, у квітні «Інтертелеком» припинив діяльність у 12 областях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті