«Інтертелеком» припиняє діяльність ще в 12 областях
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

«Інтертелеком» припиняє діяльність ще в 12 областях

Обслуговування користувачів перейде до «Укртелеком»

«Інтертелеком» припиняє діяльність ще в 12 областях
Фото: sakhalinmedia

Оператор зв'язку «Інтертелеком» припиняє надання послуг у 12 областях. До переліку входять: Вінницька, Житомирська, Київська та м. Київ, Кіровоградська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області. Такі повідомлення почали приходити користувачам ІТ.

«У зв'язку з відмовою від використання частини радіочастотного ресурсу, з 01.07.2021 компанія «Інтертелеком» повідомляє про припинення надання послуг», – йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що захищаючи інтереси споживачів, а також з метою збереження їх прав на отримання телекомунікаційних послуг, компанія «Інтертелеком», НКPЗІ та ПАТ «Укртелеком» домовилися про прийняття вказаного номерного ресурсу для продовження надання послуг фіксованого телефонного зв'язку.

Раніше повідомлялося, що «Інтертелеком» обмежить надання послуг у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Рівненській, Чернівецькій, Донецькій і Луганській областях

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло