Підрозділ Brookfield купить страховика American National Group за $5,1 млрд

Підрозділ Brookfield купить страховика American National Group за $5,1 млрд

Угода буде завершена в першому півріччі 2022 року

Підрозділ Brookfield купить страховика American National Group за $5,1 млрд
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/49396705492

Підрозділ перестрахування інвестфонда Brookfield Asset Management оголосив про покупку страховика American National Group приблизно за $5,1 млрд. Як пише Reuters, акціонери American National отримають $190 за акцію готівкою, що є премією в розмірі близько 10% до ціни закриття страховика в п'ятницю. 

Угода,як очікується, буде завершена в першому півріччі 2022 року. Після завершення операції, American National працюватиме як окремий підрозділ Brookfield Reinsurance.

Заснована в 1905 році Вільямом Льюїсом Муді-молодшим, American National належить родині засновника, яка контролює компанію через ряд трастів і холдингів. Компанія пропонує низку продуктів, включаючи страхування життя, здоров'я та майна та від нещасних випадків (P&C), а також ануїтети.

«Придбання American National є важливою віхою в триваючому розширенні нашого страхового бізнесу. Команда менеджерів American National має великий досвід, який забезпечив компанії стабільне зростання, і відрізняється строгістю андеррайтингу», – заявив головний виконавчий директор Brookfield Reinsurance Сачін Шах.

RBC Capital Markets є фінансовим радником Brookfield Reinsurance, а Citi – фінансовим радником American National.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло