Презентувати свій бізнес за 1 хвилину і отримати 100 000 грн: відкрито реєстрацію на Visa Elevator Pitch Day
Новини компаній

Презентувати свій бізнес за 1 хвилину і отримати 100 000 грн: відкрито реєстрацію на Visa Elevator Pitch Day

З-поміж усіх заявок команда проєкту обере 100 найкращих. П'ять найбільш переконливих учасників отримають винагороду по 100 000 гривень на розвиток власної справи

Этот материал также доступен на русском языке
Презентувати свій бізнес за 1 хвилину і отримати 100 000 грн: відкрито реєстрацію на Visa Elevator Pitch Day

27 серпня у Києві відбудеться Visa Elevator Pitch Day. В рамках проєкту 100 малих підприємців з усієї країни зможуть презентувати свій бізнес власникам та топменеджерам провідних українських компаній. 5 найбільш переконливих учасників отримають винагороду по 100 000 гривень на розвиток власної справи.

Elevator Pitch (презентація в ліфті) – це світовий формат, коли підприємець презентує свій бізнес і переконує інвестувати в нього за вкрай короткий час.

«Світ знає сотні історій, коли уміння презентувати свій продукт коротко та яскраво змінило долю підприємців, в тому числі такі, коли інвестиції за лічені хвилини були отримані для розвитку компаній, які згодом стали світовими лідерами, – говорить Віра Платонова, старша віцепрезидентка, генеральна директорка Visa в 17 країнах. – Elevator Pitch Day не лише підтримає перспективний малий бізнес. Він допоможе підприємцям з усієї країни розвинути важливе вміння – за хвилини розповісти про свою справу так, щоб у неї захотіли вкладати гроші».

Щоб взяти участь у відборі до Visa Elevator Pitch Day, потрібно опублікувати пост із розповіддю про свій бізнес і позначкою  офіційної сторінки Visa, а також заповнити форму на сайті проєкту.

З-поміж усіх заявок команда проєкту обере 100 найкращих. Вже 27 серпня 100  учасникам потрібно буде за декілька хвилин презентувати свій бізнес перед одним з експертів, а потім – якщо презентація йому сподобалася – відповісти на додаткові запитання. Експерти будуть оцінювати малих підприємців за 100-бальною шкалою і визначать п’ятірку переможців, яка отримає по 100 000 гривень на розвиток власної справи.

Оцінювати учасників та обирати переможців будуть 5 експертів:

  • Віра Платонова, старша віцепрезидентка і генеральна менеджерка Visa в 17 країнах;
  • Андрій Федорів, підприємець, інвестор, засновник креативно-інвестиційної компанії Fedoriv Group;
  • Вікторія Тігіпко, засновниця венчурного фонду TA Ventures;
  • Гарік Корогодський, філантроп, письменник, підприємець, співвласник ТРЦ Dream Town;
  • Владислав Бурда, засновник RedHead Family Corporation, засновник і президент Асоціації власників сімейних компаній України.

Серед критеріїв оцінки малих бізнесів, що будуть запрошені до участі: ідея продукту, який створює учасник, його переваги й особливості, бізнес-показники та доцільність витратити 100 тисяч гривень у разі перемоги.

Дізнатися більше про умови відбору до Visa Elevator Pitch Day і заповнити форму на участь можна на сайті проєкту: https://promotions.visa.com/campaign/elevator-pitch-day-ua/

Реєстрацію відкрито з 9 до 19 серпня 2021 року.

Інформація про компанію Visa:

Visa Inc. (NYSE: V) є світовим лідером у галузі цифрових платежів. Наша місія ‒ об`єднати світ за допомогою найбільш інноваційної, надійної та безпечної платіжної мережі, що дає змогу споживачам, бізнесу та економіці розвиватися. Наша новітня глобальна технологічна мережа VisaNet забезпечує надійні та безпечні платежі по всьому світу, і може обробляти понад 65 000 транзакцій на секунду. Компанія «Visa» є відданою інноваціям, що є каталізатором швидкого зростання «connected commerce», в умовах якої практично будь-який підключений пристрій може здійснювати платежі, таким чином наближаючи перехід до майбутнього без готівки – скрізь і для всіх. В той час, коли світ рухається від аналогових технологій до цифрових, Visa використовує свій бренд, продукти, експертів, мережу та масштаб для трансформації комерції. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайти usa.visa.com/about-visa, www.visa.com.ua, https://www.facebook.com/VisaUA, http://www.visanewscissee.com/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті