Уряд схвалив стратегію розвитку «ПриватБанку» до 2024 року

Уряд схвалив стратегію розвитку «ПриватБанку» до 2024 року

Документ затверджує розвиток «Привату» як провідного банку в роздрібному сегменті ринку, який має сильну позицію в малому та середньому бізнесі

Уряд схвалив стратегію розвитку 	«ПриватБанку» до 2024 року
Фото: УНІАН

Кабінет міністрів затвердив стратегію розвитку «ПриватБанку» до 2024 року. Таке рішення ухвалили на засіданні уряду, повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

Зазначається, що передумовою оновлення стратегії є необхідність подальшого розвитку потенціалу його профільної діяльності, вдосконалення операцій, а також підвищення інвестиційної привабливості.

Зокрема, стратегія розвитку «Привату» має такі ключові складові:

  • бізнес-модель – провідний банк у роздрібному сегменті ринку, який має сильну позицію в малому та середньому бізнесі;
  • операційна модель – прогресивна з провідним рівнем ефективності та готовністю до зниження маржі;
  • фінансова стійкість – ефективна робота з портфелем непрацюючих активів, операційна ефективність та сталий рівень прибутковості банку;
  • цільові показники банку до 2024 року – прогнозний чистий прибуток понад 30 млрд грн, дохідність на капітал більш як 40% та співвідношення витрат до доходів.

Таким чином, пояснюють у Мінфіні, оновлення стратегії «ПриватБанку» вивільнить реальну цінність профільного бізнесу з максимізацією дивідендів та приватизаційного потенціалу, що передбачає створення сильного конкурентоспроможного банку, забезпечення спроможності сплачувати дивіденди та фінстабільності, а також перетворення банку на привабливий об'єкт інвестування.

Нагадаємо: «ПриватБанк» зменшив прибуток до понад 11 млрд грн у першому півріччі. Зокрема, у ІІ кварталі банк задекларував більш як дев'ять млрд грн прибутку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті