Найбільша крадіжка в сфері DeFi: хакери почали повертати Poly Network вкрадені гроші

Найбільша крадіжка в сфері DeFi: хакери почали повертати Poly Network вкрадені гроші

Команда проекту закликає майнерів і криптобіржі вносити в чорні списки монети, що надходять з адрес злочинців

Найбільша крадіжка в сфері DeFi: хакери почали повертати Poly Network вкрадені гроші
фото Shutterstock

Хакери, які зламали проект Poly Network і викрали $611 млн, почали повертати вкрадені кошти. Станом на 15:30 11 серпня зловмисники вже повернули активи на $4,77 млн. Про це повідомили розробники Poly Network в Twitter, передає РБК.

Хакери повернули $2,65 млн у Ethereum, $1,1 млн у токенах Binance Smart Chain і $1 млн в стейблкойнах USDC на Polygon.

Вранці 11 серпня хакери повідомили розробникам Poly Network, що готові повернути викрадені кошти. Так вони відреагували на відкритий лист розробників, у якому вони попросили зловмисників повернути викрадені кошти.

Творці проекту пояснили хакерам, що вони зробили найбільшу крадіжку в історії сфери децентралізованих фінансів (DeFi), тому влада багатьох країн буде їх переслідувати.

Хакери, які 10 серпня зламали протокол Poly Network і викрали з нього понад $611 млн, відправили $42 000 в ETH на адресу випадкового користувача. Після того, як адреси зловмисників були опубліковані публічно, на них почали приходити порожні транзакції, що містять різні повідомлення.

Протокол Poly Network був зламаний 10 серпня в результаті найбільшої на поточний момент хакерської атаки в сфері DeFi. Команда проекту закликає майнерів і криптобіржі вносити в чорні списки монети, що надходять з адрес злочинців.

Загалом було викрадено $273 млн в токенах на блокчейні Ethereum, $253 млн на Binance Smart Chain і $85 млн в стейблкойні USDC на блокчейні Polygon.

Як повідомлялося, найбільша мережа кінотеатрів у США почне приймати оплату в біткойнах.

Тим часом Маямі запустивкриптовалюту MiamiCoin і став першим містом з власними цифровими грошима.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло