Аеропорт Якутська зупинив роботу через дим лісових пожеж

Аеропорт Якутська зупинив роботу через дим лісових пожеж

Крім обслуговування авіарейсів, через дим зупинено рух суден і поромів

Аеропорт Якутська зупинив роботу через дим лісових пожеж
фото DR

Аеропорт «Якутськ» призупинив зліт і посадку літаків. Обмеження пов'язані з поганою видимістю через смог від лісових пожеж, пише The Bell.

«Метеорологічна видимість становить 150 м, що не дозволяє повітряним суднам здійснювати зліт і посадку», – повідомляє аеропорт «Якутськ». Затримано 18 рейсів.

Крім обслуговування авіарейсів, через дим зупинено рух маломірних суден і поромів через Лену.

Якутія – один з найбільш пожежонебезпечних регіонів Росії. Лісові пожежі почалися в регіоні з липня на тлі спекотної погоди. З 8 серпня був введений режим НС регіонального масштабу після того, як лісові пожежі перекинулися на території населених пунктів і об'єкти економіки.

Глава Мінприроди Олександр Козлов назвав обстановку «вкрай напруженою». Порівняно з 2020-м загальна площа, пройдена вогнем, зросла в 1,2 рази, до 7,8 млн га. Більше 90% площі всіх пожеж припадає на регіони Далекого Сходу, а на Якутію – 78% всіх площ по країні, розповів Козлов.

До початку серпня 2021 року лісові пожежі в Росії пройшли 13,4 млн гектарів, підрахували в Greenpeace.

За оцінкою зарубіжних фахівців, лісові пожежі в Сибіру зараз зрівнялися за масштабом з лісовими пожежами в усьому іншому світі.

Цього тижня кліматична група ООН представила доповідьпро глобальне потепління і зміну клімату Землі. Висновки вкрай невтішні: кліматичні зміни прискорюються, частина з них вже необоротна, а винна в цьому людина.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло