Orlen хоче «не дуже задорого» купити заправки «Укрнафти» – ЗМІ

Orlen хоче «не дуже задорого» купити заправки «Укрнафти» – ЗМІ

Представники польського концерну обговорили з Міненерго, МЗС і «Нафтогазом» питання інвестицій в нафтопереробну галузь України та імпорту нафти

Orlen хоче «не дуже задорого» купити заправки «Укрнафти» – ЗМІ
фото: пресслужба Orlen

Топменеджмент польського нафтового концерну PKN Orlen провів зустріч з представниками Міністерства енергетики, Міністерства закордонних справ і НАК «Нафтогаз України». Як повідомляє пресслужбакомпанії, візит «був спрямований на визнання потенційних можливостей для розвитку діяльності PKN ORLEN відповідно до стратегії компанії до 2030 року».

«Український ринок має великий потенціал для подальшого розвитку нашого бізнесу. Економічні відносини між Польщею та Україною вже хороші, і ми не виключаємо посилення співпраці в поточних або нових сферах бізнесу. Після успішних зустрічей в Україні, я припускаю, що це буде досягнуто на користь обом сторонам», – заявив голова правління концерну Даніел Обайтек.

Видання enkorr з посиланням на слова одного з учасників зустрічі повідомляє, що PKN Orlen висловив зацікавленість в покупці роздрібної мережі АЗС «Укрнафта», власниками якої є НАК «Нафтогаз України» і група «Приват».

Співрозмовник видання розповів, що на зустрічі було обговорено низку питань, в тому числі щодо інвестицій в нафтопереробну галузь України, імпорту нафти, допомоги в створенні  мінімальних запасів нафти та нафтопродуктів (МЗНН) і ряду інших.

«Orlen – компанія з колосальними можливостями, і ми очікували від неї почути пропозиції щодо частини інвестицій у виробництво, у великі нафтохімічні підприємства і трубопроводи, але поки почули тільки бажання купити заправки «Укрнафти», при цьому бажано не дуже дорого», – повідомив один з учасників переговорів на умовах анонімності.

Група PKN ORLEN продає в Україну близько 1 млн тонн палива, нафти і нафтопродуктів і є одним з найважливіших постачальників бензину і дизпалива. Група займає майже 15% ринку дорожнього палива, близько 20% ринку авіаційного палива і зростаючу частку на ринку бітуму.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло