«Укрзалізниця» співпрацюватиме з Deutsche Bahn для розробки нової стратегії енергоефективності компанії

«Укрзалізниця» співпрацюватиме з Deutsche Bahn для розробки нової стратегії енергоефективності компанії

Консультації DB оплачені коштом безповоротного ґранту ЄБРР у сумі близько 370 000 євро

«Укрзалізниця» співпрацюватиме з Deutsche Bahn для розробки нової стратегії енергоефективності компанії
фото: dw.com

«Укрзалізниця» уклала договір із німецькою Deutsche Bahn Engineering & Consulting (DB), яка консультуватиме компанію щодо підготовки інвестплану для підвищення енергоефективності та формування нової системи енергоменеджменту. Консультації DB оплачені коштом безповоротного ґранту Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у сумі близько 370 000 євро. Про це повідомляється на сайті компанії. 

«Укрзалізниця» має сформувати інвестиційний план енергоефективності відповідно до зобов’язань у рамках співпраці з ЄБРР за проєктом електрифікації залізничного напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка.

«Вже підписали угоду і найближчим часом розпочинаємо співпрацю з німецьким консультантом DB, який надаватиме «Укрзалізниці» фахові консультації в питаннях енергоефективності. Залізниця потребує сучасних підходів для зменшення експлуатаційних витрат, підвищення надійності залізничного транспорту та його екологічності. І це не тільки вимога наших фінансових партнерів, сьогодні цього вимагає час», – зазначив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

Згідно з договором консультант DB Engineering & Consulting GmbH має протягом 1,5 року підготувати інвестиційний план енергоефективності з визначенням пріоритетних заходів.

Також будуть розроблені рекомендації та дорожня карта щодо отримання сертифікату ISO 50001 й представлена нова система енергоменеджменту «Укрзалізниці».

Консорціум DB Engineering & Consulting GmbH визначено консультантом «Укрзалізниці» за результатами тендерної закупівлі за правилами та процедурами ЄБРР. Міністр інфраструктури Олександр Кубраков анонсував можливість подальшого залучення DB в управлінські процеси УЗ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло