Повені в Туреччині: жертвами смертоносних паводків стали майже 40 людей

Повені в Туреччині: жертвами смертоносних паводків стали майже 40 людей

Як тільки країні вдалось впоратися з лісовими пожежами, по ній вдарили сильні зливи

Повені в Туреччині: жертвами смертоносних паводків стали майже 40 людей
фото twitter.com/news_az

Ледве Туреччині вдалось здолати лісові пожежі на півдні країни, як по її північним районам вдарили зливи і смертоносні паводки. За останніми даними, як повідомляє ВВС, загинули 38 людей.

Турецькі рятувальники повідомили увечері про смерть мінімум 32 осіб в районі Кастамону на південному березі Чорного моря, ще шість смертей підтверджені в сусідньому Синопі.

Крім того, багато людей вважаються поки зниклими безвісти, але скільки їх, влада досі не уточнювала. У регіоні розгорнулась масштабна пошуково-рятувальна операція. В північних районах стихія зруйнувала багато будинків, мостів, доріг і обірвала лінії електропередачі.

Нагадаємо: внаслідок лісових пожеж в Туреччині загинуло вісім людей. Тисячі місцевих жителів і туристів з головних курортів середземноморського узбережжя країни були евакуйовані.

У сусідній з Туреччиною Греції також бушували страшні лісові пожежі, але в останню добу їх зупинили довгоочікувані дощі.

Як повідомлялось, раніше цього тижня ООН випустила велику доповідь про зміну клімату, в якій, зокрема, йдеться про те, що через підвищення температури атмосфери у світі все частіше траплятимуться різні стихійні лиха, причому в місцях, де їх раніше не бувало. Європа цього літа вже пережила і рекордну спеку, і великі повені.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті