Because Animals випустила ласощі для кішок з мишачого м'яса, не завдаючи шкоди тваринам

Because Animals випустила ласощі для кішок з мишачого м'яса, не завдаючи шкоди тваринам

Жодна миша не постраждала – м’ясо вирощують в лабораторії

Because Animals випустила ласощі для кішок з мишачого м'яса, не завдаючи шкоди тваринам
фото www.flickr.com/photos/cloud_nine/15354825/

Стартап Since Animals представив свої перші чисті м'ясні ласощі для кішок Harmless Hunt Cultured Mouse Cat на одній з найбільших виставок в індустрії кормів для домашніх тварин SuperZoo. Як повідомляє CNBC, особливість цього корму полягає у тому, що він виготовлений з м’яса мишей, однак під час його виробництва тварин не вбивають. 

«Ласощі зроблені з тканини миші, вирощеної зі стовбурових клітин в харчовому біореакторі», – пояснила спів засновниця стартапу Шеннон Фалконер. – Для приготування частування мишей не вбивали, але для початку вченим довелося взяти клітини з вуха мишей-донорів. Процес полягав в тому, щоб помістити мишу під легку анестезію, в той час, як їй проколювали вухо».

Вона додала, що за два роки після «операції» миші почуваються добре. Усі трьох їх «усиновили» співробітники компанії.

Сама Фалконер не їсть м’яса багато років, однак відмовити у цьому тваринам не може, оскільки коти – хижаки, а собаки – всеїдні в дикій природі.

Як відомо, більшість компаній, що беруть участь в зародження індустрії «чистого м'яса», зосереджені на виробництві харчових продуктів для людей. До них відносяться: голландський стартап Mosa Meat, який у 2013 році викликав ажіотаж, випустивши перший у світі бургер з культивованої яловичини; ізраїльське підприємство Aleph Farms, яке виробляє «стейки без забою»; Upside Foods в Каліфорнії, яка займається вирощуванням м’яса курки і качки; і Bluu Biosciences, що розробляє культивовані морепродукти з клітин риб і багато інших.

Очікується, що ринок альтернативного м'яса, включно з вирощеним в пробірках, протягом наступного десятиліття досягне $140 млрд, що складе близько 10% від світової м'ясної промисловості вартістю $1,4 трлн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло