Фонд держмайна шукає орендарів для будівлі ХІХ ст. в Івано-Франківську

Фонд держмайна шукає орендарів для будівлі ХІХ ст. в Івано-Франківську

Стартова ціна оренди об’єкту складає майже 40 000 грн на місяць

Фонд держмайна шукає орендарів для будівлі ХІХ ст. в Івано-Франківську
фото: orenda.gov.ua

Третього вересня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди адміністративної будівлі, що знаходиться на балансі ДП «Державний центр сертифікації й експертизи сільськогосподарської продукції» та розташована за адресою: місто Івано-Франківськ, вулиця Галицька 12. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).

Стартова ціна оренди об’єкту складає 39 627,32 грн на місяць, а термін – 5 років.

Об’єкт оренди розташований на вулиці Галицькій – одній з головних та найстаріших вулиць в Івано-Франківська, що веде від центру вглиб міста. Вулиця виникла у XVII ст., тому ледь не кожна будівля є пам’яткою архітектури, і актив, що здається в оренду – не виняток. Це мурований житловий будинок ХІХ ст., загальною площею 391,3 м², з комфортними умовами та вигідною площею.

Актив потребує поточного ремонту. Будівля оснащена електромережею потужністю в 5 кВт, забезпечена водопостачанням та каналізацією.

Додаткові умови оренди: орендар зобов'язаний в місячний термін з дати набрання чинності договору оренду, укласти з органом охорони культурної спадщини охоронний договір на об’єкт оренди та виконувати вимоги законодавства про культурну спадщину.

Нагадаємо, 25 серпня відбудеться аукціон з оренди пам’ятки архітектури національного значення в Кам’янці-Подільському.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло