Національний центр «Український дім» представить мультимедійну виставу «Шлях до...» до Дня Незалежності України
Партнерський матеріал

Національний центр «Український дім» представить мультимедійну виставу «Шлях до...» до Дня Незалежності України

Режисером вистави став Влад Троїцький, засновник і художній керівник гуртів Дахабраха, Dakh Daughters, міжнародного мультидисциплінарного фестивалю ГОГОЛЬФЕСТ

Національний центр «Український дім» представить мультимедійну виставу «Шлях до...» до Дня Незалежності України

Національний центр «Український дім» представить вражаючу site-specific виставу «ШЛЯХ ДО...», аналогів якої у світі ще не було, до Дня Незалежності України.

– Проєкт «Шлях до..» є важливим етапом шляху Українського Дому до гідного сенсу і наповнення, – розповіла директорка національного центру Ольга Вієру. – Працюючи над ним, ми маємо дві мети: підготувати проєкт, який стане натхненним подарунком до Дня Незалежності та ще раз продемонструвати потужний потенціал Українського Дому у виконанні його суспільної місії – представлення кращого національного продукту, прогресивних ідей та ініціатив.

«ШЛЯХ ДО...» – це велика мрія про майбутню Україну, в яку всі ми хочемо прийти. У виставі ідея шляху розкривається як метафора змін та сутнісних перевтілень, прийняття себе та звільнення від будь-яких умовностей. Шлях зрілості, незалежності та опанування власної сили.

Режисер вистави – Влад Троїцький, засновник і художній керівник гуртів Дахабраха, Dakh Daughters, міжнародного мультидисциплінарного фестивалю ГОГОЛЬФЕСТ.

– На День Незалежності хочеться свята, але свято має бути в контексті – коли ти бачиш, через що проходиш. Вистава налаштована на творення, але творити має кожен – поставити запитання, отримати досвід емоційного переживання та з цим переживанням змінювати своє життя. Тому це дійство буде зрозумілим та цікавим для всіх, – пояснив Троїцький.

Драматургія розгорнеться у 4-вимірній площині – захоплюючи увагу глядачів через усі органи чуття та проводячи через весь спектр емоцій. Це новий та експериментальний формат проєкту, втілений у синтезі мистецьких та технологічних компонентів: масштабної інсталяції, просторових відеопроєкцій, сучасного образного балету від театру танцю «Тотем», акторського читання, авторської музики композиторки Яни Шлябанської та співу вокалістів формації NOVA OPERA.

– «ШЛЯХ ДО...» – це шлях у майбутнє. У те майбутнє, яке кожна людина, котра живе на українській землі, прагне для себе та своїх дітей. Проте як можна дивитися у майбутнє не усвідомлюючи себе у минулому та не розуміючи, хто ти у теперішньому? Ми хочемо у глядача залишити відчуття ясності та надії, та віри у те, що кожен з нас може зробити неможливе, – поділилася Кристина Шишкарьова, хореографиня проєкту.

Site-specific орієнтація з максимальним використанням особливостей багатошарової архітектури Українського Дому робить проєкт неповторним в іншій локації.

– Я думаю, що цей проєкт унікальний не тільки для України, але й для всього світу. Хочеться, щоб Український Дім на Європейській площі задихав іншою енергією. І ось ця енергія – сучасний танець, сильна робота з мультимедіа, художнє світло, геніальна музика, вокальне виконання. Проєкт розкриває різні світи різних художників – хореографа, композитора, відеохудожника. І я, як режисер, з них компоную образ єдиної чарівливої України, – сказав Влад Троїцький.

– Видовищне дійство про Україну, втілене провідним українським режисером, відомим хореографом, талановитими акторами, нові технології та форми, інноваційні підходи – все це є максимально органічним для діяльності представницького національного центру, – додала директорка Українського Дому.

Мультимедійна вистава «ШЛЯХ ДО...» стане частиною програми до Дня Незалежності України від Національного центру «Український дім». Крім дійства, 25-28 серпня відвідувачі матимуть можливість побачити тотальну відеоінсталяцію «Україна з неба», створену у співпраці з Ukraїner. Партнери програми до Дня Незалежності – Visa та Ощадбанк.

Національний центр «Український дім» представить мультимедійну виставу «Шлях до...» до Дня Незалежності України

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло