Зеленський хоче створити національного авіаперевізника до кінця року

Зеленський хоче створити національного авіаперевізника до кінця року

Президент обговорив створення національного авіаперевізника з представниками французької компанії Aerogestion

Зеленський хоче створити національного авіаперевізника до кінця року
фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський обговорив оптимальні моделі створення національного авіаперевізника України з директором консалтингової компанії Aerogestion Марком Роше. Про це повідомляється на сайті Офісу президента.

У зустрічі також взяли участь прем'єр Денис Шмигаль, міністр інфраструктури ОлександрКубраков, заступник керівника Офісу президента Юлія Свириденко та експерт компанії Aerogestion П’єр Денізе.

Зеленський зауважив, що внутрішній ринок авіаперевезень в Україні не задовольняє всіх стратегічних потреб держави, тому було ухвалено рішення про створення національного авіаперевізника.

Президент зазначив, що цей масштабний проєкт вже має підтримку міжнародних партнерів. Зокрема, уряд Франції ініціював виділення гранту для забезпечення роботи консультанта.

«Ми починаємо роботу. Цього року хочемо отримати конкурентоспроможного державного авіаперевізника», – розповів Зеленський директору Aerogestion, зауваживши, що Україна охоче розгляне ідеї щодо реалізації цього проєкту.

Роше зі свого боку зазначив, що український ринок авіакомпаній фрагментований. Крім того, на ньому позначився вплив пандемії коронавірусу. Та попри це є можливості для створення національного авіаперевізника.

«Я справді вважаю, що повітряний транспорт – чи не найактуальніший для України, для людей, зокрема в умовах кризи необхідно мати змогу подорожувати й вести нормальне життя», – сказав Роше.

Нагадаємо, кількість польотів, які обслужив «Украерорух» у червні, досягла майже 60% від докризового рівня.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло