НАЗК знайшло порушення при проведенні конкурсу на пост голови БЕБ – адвокати Данилюка

НАЗК знайшло порушення при проведенні конкурсу на пост голови БЕБ – адвокати Данилюка

Йдеться про нібито наявність конфлікту інтересів у голови конкурсної комісії Тимофія Милованова, про який він не повідомив

НАЗК знайшло порушення при проведенні конкурсу на пост голови БЕБ – адвокати Данилюка
фото: facebook.com/Тимофей Милованов

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) знайшло порушення при проведенні конкурсу на пост голови Бюро економічної безпеки (БЕБ). Про це повідомляється на сторінці юридичної компанії «Міллер» у фейсбуці.

Адвокати колишнього міністра фінансів Олександра Данилюка, якого не допустили до конкурсу на посаду глави Бюро економічної безпеки, заявили, що НАЗК знайшло порушення при проведенні конкурсу на посаду керівника БЕБ. Йдеться про нібито наявність конфлікту інтересів у голови конкурсної комісії Тимофія Милованова, про який він не повідомив.

Внаслідок цього, Національне агентство з питань запобігання корупції звернулося до Національної поліції України для вирішення питання щодо складання протоколу про адміністративне правопорушення.

Також адвокати Данилюка подали позов до Київського окружного адміністративного суду разом із заявою про забезпечення позову. Вони просять зупинити подальші етапи відбору на конкурсі.

В забезпечення позову адвокати Данилюка просять заборонити Кабміну призначати Директора Бюро економічної безпеки України, обраного на конкурсі, під час якого були допущені порушення.

Нагадаємо, що Верховна Рада ухвалила закон про Бюро економічної безпеки України 28 січня. Президент підписав його 22 березня. Бюро має почати роботу 25 вересня. На наступний день після цього припинить своє існування Державна фіскальна служба, яка вже знаходиться в процесі ліквідації.

29 липня конкурсна комісія, що визначає, хто буде брати участь у відборі на посаду голови БЕБ, не допустила до конкурсу 11 осіб, в тому числі ексміністра фінансів Олександра Данилюка.

Президент Київської школи економіки, позаштатний радник глави Офісу президента Тимофій Милованов, який очолює комісію, пояснив це тим, що в ексміністра немає економічної або юридичної освіти, оскільки його диплом Університету Індіани з бізнес-адміністрування не нострифікований, тобто не підтверджений.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Дениса Осмоловського до комісії з проведення конкурсу на посаду директора БЕБ.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло