Провідна світова логістична Deutsche Post купує Hillebrand за $1,8 млрд

Провідна світова логістична Deutsche Post купує Hillebrand за $1,8 млрд

Придбання дозволить Deutsche Post посилити свої позиції на ринку морських перевезень.

Провідна світова логістична Deutsche Post купує Hillebrand за $1,8 млрд
фото www.flickr.com/photos/ole_ohlson/50737773267

Провідна світова логістична та поштова компанія Deutsche Post (DHL) підписала угоду про придбання до 100% акцій німецького фахівця з логістики JF Hillebrand Group і її дочірніх компаній за 1,5 млрд євро ($1,8 млрд). Це, як пише Logistik Heute, дасть змогу DHL зміцнити свої позиції на ринку морських перевезень. 

«Беручи до уваги сильні сторони нашого транспортно-експедиторського бізнесу, придбання Hillebrand є відмінним доповненням до нашого існуючого портфелю. Відповідно до нашої корпоративної стратегії ми зміцнюємо наш основний логістичний бізнес і забезпечуємо довгостроковий прибутковий ріст», – сказав Франк Аппель, гендиректор Deutsche Post DHL Group.

Hillebrand – глобальний постачальник послуг, що спеціалізується на морських перевезеннях, транспортуванні та логістиці напоїв, безпечних наливних вантажів та інших продуктів, транспортування яких вимагає особливої обережності. У компанії працює понад 2700 осіб по всьому світу. Обсяг продажів Hillebrand за останні дванадцять місяців склав близько 1,4 млрд євро.

Deutsche Post конкурує з Sinotrans з Китаю за друге місце на ринку морських вантажоперевезень після швейцарської Kuehne + Nagel International.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло