Навчальна програма для sport-tech-стартапів «Спортивний трек»
Новини компаній

Навчальна програма для sport-tech-стартапів «Спортивний трек»

Старт програми – 15 вересня

Навчальна програма для sport-tech-стартапів «Спортивний трек»

У вересні 2021 в Києві стартує тримісячна навчальна програма для sport-tech-стартапів «Спортивний трек». Організаторами програми є Міністерством молоді та спорту, ISE Corporate Accelerator та Sport Tech Hub Kyiv.

До участі запрошуються проекти з усієї України у напрямках sport tech & entertainment, fitness/wellness/lifestyle, health care/med tech, e-sport, починаючи з pre-seed стадії.

Взяти участь у програмі можут резиденти України, як поодинці, так і командою.

Повна вартість програми $10 000, яка покривається за рахунок гранту Ukrainian Startup Fund USF. Для учасників навчання безкоштовне.

«На початку липня Мінмолодьспорту разом з Українським Фондом Стартапів провели буткемп для спортивних стартапів за результатами якого ми побачили що дійсно є певна кількість класних ініціатив але всі вони ще досить сирі та їм потрібно навчатись, щоб стати спроможними проектами. Акселератор I.S.E. запросив мене на демо день одного з потоків, де я побачив як якісно зросли стартапи, що виступали. Паралельно з цим ми розпочали роботу з проектом Sport Tech Hub Kyiv, мета якого також допомагати спортивним стартапам ставати спроможними. Поєднавши все це в єдиний напрям ми запускаємо спортивний трек на базі акселератора I.S.E. Для нас дуже важливо що це акселератор, який атестований Українським фондом стартапів і відповідно фонд зможе надати гранти стартапам для участі у цій програмі», – Віталій Лавров, заступник Міністра молоді та спорту України з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації і цифровізації.

Три місяці онлайн учасники навчатимуться будувати спортивні стартапи під керівництвом досвідчених менторів у сфері маркетингу, продажів, інвестицій та стратегії. Також команди отримають консультації та менторство від спеціалістів Sport Tech Hub Kyiv.

«Ми залучаємо виключно менторів-практиків, які допомагають команді стартапа з конкретними задачами. Вони є або топ-менеджерами, яким цікаві інновації, або засновники вже успішних стартапів. Разом з командою вони ставлять чіткі цілі та формуємо індивідуальну «дорожню мапу» для їхнього досягнення», – Олена Малицька, директор ISE Corporate Accelerator.

Программа завершиться демо-днем, де стартапери зможуть запітчити свої проекти перед представниками фондів та інвесторами цієї сфери.

Головна задача – забезпечення співпраці між усіма гравцями екосистеми для розвитку локальних sport tech стартапів. До екосистеми входять акселератори, локальні та міжнародні інкубатори, співтовариство спорт-бізнес-янголів та інвестиційні фонди. Також проект щільно співпрацює з Міністерством молоді та спорту України.

Спеціалісти Sport Tech Hub Kyiv консультують проекти, починаючи навіть з ідеї та є справжніми бустерами для sport tech стартапів.

Засновниці проекту Sport Tech Hub Kyiv – стартап-менторки Олена Пшенична та Олена Локайчук.

«Вже багато років я працюю з власними sport tech проектами та виступаю ментором для стартапів.

Чудова нагода всі знання та нетворк підтягнути в таку колаборацію Мінмолодьспорта, акселератора ISE та нашого Sport Tech Hub Kyiv для підтримки та росту локальних стартапів та збудувати круте потужне ком‘юніті», – Олена Пшенична.

Старт програми – 15.09.2021.

Sport Tech Hub Kyiv проводить щотижневі консультації на тему як подати заявку на отримання цього гранту.

Потрапити на таку консультацію, можна заповнивши форму за посиланням: https://bit.ly/3yGFppA

Заявки на участь у програмі приймаються до 1 вересня включно.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло