ПриватБанк вручив Коломойському та Боголюбову ізраїльські позови через «Голос України»

ПриватБанк вручив Коломойському та Боголюбову ізраїльські позови через «Голос України»

Позов стосується справи про виведення 17 млрд грн в ізраїльський Банк Дисконт

ПриватБанк вручив Коломойському та Боголюбову ізраїльські позови через «Голос України»
Фото: УНІАН

ПриватБанк опублікував повідомлення у «Голосі України» для вручення ізраїльського позову ексвласникам банку Ігорю Коломойському, Геннадію Боголюбову та довіреній особі Вячеславу Карташову у справі про виведення 17 млрд грн в ізраїльський Банк Дисконт. Про це повідомляється на сайті ПриватБанку.

ПриватБанк раніше звернувся до Окружного суду м. Тель-Авів-Яффа, Ізраїль, із позовом до своїх колишніх власників та інших відповідачів щодо, як заявлено, незаконного привласнення та відмивання коштів.

Внаслідок цього щонайменше $600 млн (близько 16,5 млрд гривень) були незаконно виведені з банку в період з 2007 по 2011 роки та розміщені на банківському рахунку в Ізраїльському Банку Дисконт (Israel Discount Bank).

«Відповідно до рішення ізраїльського суду від 26 квітня 2021 року, банк публікує повідомлення в газеті Голос України для вручення ізраїльського позову в Україні Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову, а також іншому відповідачу – Вячеславу Карташову», – йдеться у повідомленні.

Карташов є давньою довіреною особою, яка наразі обіймає посаду директора Департаменту юридичного супроводу в ПАТ «Укрнафта», додали у ПриватБанку.

Повідомлення опубліковане відповідно до Гаазької Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах.

У ПриватБанку додали, що Коломойському та Боголюбову вже був належним чином вручений позов в Ізраїлі. Та з огляду на їхні попередні спроби уникнення вручення позову в Україні, банк вживає подальших заходів для усунення будь-яких аргументів щодо невручення його належним чином.

Нагадаємо, 18 грудня 2019 року ПриватБанк подав позов проти своїх колишніх власників та інших відповідачів до Окружного суду м. Тель-Авіва, Ізраїль, щодо схеми привласнення коштів у розмірі щонайменше $600 млн, що були незаконно виведені з ПриватБанку у період з 2007 по 2011 роки та розміщені на банківському рахунку Israel Discount Bank.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло