Революція в перевалці контейнерів: у дубайському порту успішно випробували багаторівневий склад

Революція в перевалці контейнерів: у дубайському порту успішно випробували багаторівневий склад

Система зберігає контейнери в слотах сталевої 11-рівневої конструкції і бере енергію від сонця

Революція в перевалці контейнерів: у дубайському порту успішно випробували багаторівневий склад
фото DP World

Портовий оператор DP World завершив тестування концепції багатоярусного складу BOXBAY на об'єкті, побудованому в порту Дубаї. Як повідомляють в компанії, результати випробувань перевершили всі очікування: BOXBAY працює швидше і енергоефективніше, ніж передбачалося. Про це пише Логіст.Todayз посиланням на прес-службу DP World.

BOXBAY – це спільний проект портового оператора DP World і німецької компанії SMS group, що спеціалізується на промисловій інженерії. Система зберігає контейнери в слотах сталевої 11-рівневої конструкції. Вона забезпечує в три рази більшу місткість, ніж звичайні склади, в яких контейнери укладаються безпосередньо один на одного. Це означає, що площа терміналів може бути зменшена приблизно на 70%.

У BOXBAY контейнери переміщаються між слотами за допомогою повністю електрифікованих і автоматизованих кранів, вбудованих в конструкцію. Доступ до окремих контейнерів можливий без переміщення інших. Крім того, система спроектована таким чином, щоб повністю брати енергію від сонячних батарей, розміщених на даху конструкції.

«Це випробування доводить, що BOXBAY може зробити революцію в роботі портів і терміналів. Технологія, розроблена спільно з нашим партнером SMS group, значно збільшує пропускну здатність і підвищує ефективність», – зазначив султан Ахмед бін Сулайєм, генеральний директор DP World.

З початку цього року на об'єкті, який одночасно вміщає 792 контейнери, було виконано понад 63 000 операцій з переміщення.

Експлуатаційні витрати виявилися нижчими від очікуваних: витрати на електроенергію знизилися на 29% і значно скоротилися витрати на технічне обслуговування.

«Для портів усього світу ця інноваційна технологія не тільки збільшить обсяги перевалки і потужності зі зберігання контейнерів, а й дозволить їм зробити ще один крок до сталого розвитку, оскільки регенерація енергії і сонячні батареї на даху допомагають максимально скоротити викиди CO2», – пояснив Матіас Добнер, генеральний директор BOXBAY.

Тим часом в порту Лос-Анджелеса утворивсярекордний за півроку затор: тут застрягли 38 суден.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло