Харківську облраду очолила Тетяна Єгорова-Луценко

Харківську облраду очолила Тетяна Єгорова-Луценко

Попередник пішов з посади через корупційний скандал

Харківську облраду очолила Тетяна Єгорова-Луценко
фото: facebook.com/Тетяна Єгорова Луценко

Депутати Харківської обласної ради підтримали кандидатуру Тетяни Єгорової-Луценко («Слуга народу») на посаду голови Харківської облради. У голосуванні взяли участь 89 депутатів, 75 з яких проголосували за, 31 – не використали бюлетень. Ще пʼять бюлетенів визнали недійсними. Тетяна Єгорова-Луценко була єдиною кандидаткою на посаду голови облради. Про це йдеться в трансляції засідання.

Серед пріоритетних напрямків роботи Єгорова-Луценко виділила медичну галузь та промисловість.

«Перше та основне – охорона здоров'я. Це не лише про пандемію та COVID-19, у нас окрім COVID, онкозахворювання, купа хвороб, які я не буду, ви все знаєте. Треба наводити лад в галузі охорони здоров'я, починаючи з комунальних медичних закладів, призначення керівників, починаючи з нового менеджерського підходу, можливо», – сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

Серед галузей, які Єгорова-Луценко ставить у пріоритет: агросектор, IT й екологія.

Тетяна Єгорова-Луценко – ексначальниця теруправління юстиції. У березні 2020 балотувалася у народні депутати по 179 округу на Харківщині де посіла третє місце.

Перед цим Харківська обласна рада проголосувала за звільнення Артура Товмасяна з посади очільника. Його повноваження припинили достроково через корупційну справу. Відставку Товмасяна підтримали 88 депутатів, проти голосували п’ятеро; один депутат утримався, двоє – не голосували.

Перед голосуванням Товмасян заявив, що не братиме в ньому участь через конфлікт інтересів.

Нагадаємо, нещодавно ексголова Харківської облради Артур Товмасян, якого підозрюють у хабарі, написав заяву про складення повноважень. Водночас він зазначив, що, як і раніше, не визнає себе винним і має намір довести це в суді.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті