«Жодна країна світу не є вільною від корупції»: Зеленський розчарований небажанням прийняти Україну в НАТО

«Жодна країна світу не є вільною від корупції»: Зеленський розчарований небажанням прийняти Україну в НАТО

Це показує іншим країнам, що їм не раді в альянсі, зазначив президент

«Жодна країна світу не є вільною від корупції»: Зеленський розчарований небажанням прийняти Україну в НАТО
фото Офіційний сайт президента України

Президент України Володимир Зеленський висловив розчарування з приводу того, що західні союзники не наважуються дати згоду на вступ України в НАТО.

В інтерв'ю журналістам видань з країн «Нормандської четвірки» та США – Washington Post, Liberation, Funke Media, «НВ» та «Новая газета» Зеленський висловив незгоду з коментарем президента Джо Байдена про те, що Україні необхідно усунути корупцію, перш ніж можна буде говорити про її вступ до військового альянсу. Про це передаєпрес-служба глави держави.

«Дуже популярно звинувачувати Україну в корупції. І я дотримуюся таких поглядів не тільки відтоді, як став президентом, мене завжди це ображало. Але будемо чесними: жодна країна не є повністю вільною від корупції, корумпованих чиновників чи олігархів. Але за останні кілька років Україна створила антикорупційну інфраструктуру, яка не має аналогів у Європі чи, можливо, навіть у всьому світі», – сказав президент.

За словами Зеленського, двозначність щодо вступу України в НАТО є «сигналом для інших країн, що їм тут не раді, а Росія тим часом поблизу і підсилює свій вплив».

Зеленський заявив, що членство в НАТО забезпечило б Україні захист від нового наступу Росії.

Відповідаючи на питання про те, чи вважає він зрадою угоду між США і Німеччиною про газопровід «Північний потік 2», Зеленський знизав плечима і посміхнувся.

«Звичайно, я не в захваті від цієї домовленості і формату, в якому її було досягнуто», – сказав він.

Говорячи про своє ставлення до президента Росії Владіміра Путіна, Зеленський охарактеризував російського колегу як «ірраціональну» й «емоційну» людину.

«Він дуже емоційний, коли справа стосується України», – додав Зеленський.

Раніше стало відомо, що Зеленський зустрінеться з Байденом в Білому домі 31 серпня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті