Виробництво автомобілів в Британії впало до рівнів 1956 року

Виробництво автомобілів в Британії впало до рівнів 1956 року

Але відзначається зростання обсягів виробництва автомобілів з гібридними або електродвигунами

Виробництво автомобілів в Британії впало до рівнів 1956 року
фото Pixaby

Британське Товариство виробників і продавців автомобілів (SMMT) опублікувало дані стосовно виробництва автомобілів у липні, передає Коммерсант. Минулого місяця в країні було вироблено 53 438 автомобілів, що на 37,6% менше, ніж в липні минулого року.

Наголошується, що це найнижчий показник для липня з 1956 року. І це менше, ніж в червні, який також став найслабшим за обсягом виробництва автомобілів з 1953 року.

Причинами цього експерти називають дефіцит мікрочіпів і брак робітників на заводах через обмеження в умовах пандемії.

Нестача робочих змушувала виробників в деяких випадках скорочувати робочий день або припиняти виробництво на якийсь час. Однак ця проблема найближчим часом буде врегульована зі скасуванням обов'язкового карантину після можливого контакту з зараженими.

А ось нестача мікрочипів, від якої страждають виробники в усьому світі з початку цього року, за оцінками експертів, може зберегтися до 2022 року або навіть довше.

У числі позитивних моментів у доповіді SMMT – зростання обсягів виробництва автомобілів з гібридними або електродвигунами. У липні частка їх виробництва досягла рекордних 26%. З початку року в Великобританії було вироблено понад 126 000 таких автомобілів.

Нагадаємо, Ford подвоїть виробництво електропікапа F-150 через безпрецедентний попит.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті