Фонд держмайна скасував аукціон з приватизації «ОГХК», який мав відбутися 31 серпня

Фонд держмайна скасував аукціон з приватизації «ОГХК», який мав відбутися 31 серпня

Після перевірки отриманих заявок до торгів можуть допустити тільки одного учасника

Фонд держмайна скасував аукціон з приватизації «ОГХК», який мав відбутися 31 серпня
Фото: umcc.com.ua

Фонд державного майна (ФДМУ) скасував приватизаційний аукціон АТ «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» ( «ОГХК»), оскільки після перевірки отриманих заявок до торгів можуть допустити тільки одного учасника. Про це повідомляє пресслужба Фонду.

«До Фонду держмайна надійшло три заявки для участі в аукціоні з приватизації АТ «ОГХК». Двоє з потенційних учасників подали неповний пакет документів. Процедура проведення аукціонів великої приватизації не передбачає можливості доопрацювання заявок, відповідно цим претендентами було відмовлено в участі в аукціоні», – йдеться у повідомленні.

У рамках чинного законодавства, аукціон з одним учасником відбутися не може. Тому Фонд вирішив скасувати аукціон 31 серпня та повторно оголосити дати його проведення.

Зазначається, що найближчим часом ФДМУ ініціює скликання аукціонної комісії для призначення нової дати приватизаційного аукціону. Як і планувалося, приватизаційний аукціон відбудеться у 2021 році. Це, кажуть у Фонді, дозволить повною мірою виконати план бюджетних надходжень від приватизації, затверджений на рівні 12 млрд грн.

У Фонді додали, що перенесення аукціону дасть можливість потенційним учасникам доопрацювати документи та повторно направити заявки.

«Ми також очікуємо заявок від інших великих гравців ринку, які до цього моменту вивчали дані про «ОГХК», але, за інформацією радника, їм не вистачило двох місяців, відведених законодавством на підготовку, щоб завершити всі процедури аудиту та прийняти інвестиційне рішення. Нова дата аукціону буде оголошена найближчим часом», – прокоментував заступник голови ФДМУ Тарас Єлейко.

Раніше повідомлялося, що на «ОГХК» претендують 13 потенційних інвесторів. Серед них відомі спеціалізовані компанії Австралії, Японії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло