Стартап Nuro вкладе $40 млн у будівництво заводу для безпілотних автомобілів-доставщиків

Стартап Nuro вкладе $40 млн у будівництво заводу для безпілотних автомобілів-доставщиків

Walmart заявила, що планує використовувати Nuro для своєї нової служби доставки GoLocal

Стартап Nuro вкладе $40 млн у будівництво заводу для безпілотних автомобілів-доставщиків
cnbc.com

Американський стартап Nuro, що виробляє автономні автомобілі доставки, оголосив у четвер, що побудує завод і закритий випробувальний полігон у Лас-Вегасі (штат Невада). Він інвестує в будівництво $40 млн і розраховує на 250 робочих місць на новому виробництві, передає Forbesз посиланням на CNBC.

Nuro розробляє і випускає роботизовані електромобілі без пасажирів. Його електромобілі більше схожі на обладнання для кухні, ніж на традиційні машини. Вони менші за фургони і таксі. Однак працювати роботи-доставщики можуть тільки на дорогах загального користування, а не на велодоріжках або пішохідних тротуарах.

Послуги доставки без водія компанія вже запустила в Х'юстоні, Великому Феніксі і Кремнієвій долині, повідомляється на веб-сайті компанії. Клієнти можуть оформити замовлення на доставку в одного з роздрібних партнерів Nuro.

У разі вибору доставки без водія замовники отримують повідомлення в мобільному додатку про маршрут руху електромобіля Nuro. Після прибуття авто їм прийде повідомлення з кодом доступу. Він використовується для відкриття відсіку електромобіля, в якому знаходяться замовлені товари.

Ритейлери Domino's, Kroger, CVS, Chipotle, FedEx і Walmart входять в число тих, хто, принаймні, протестував роботизовані транспортні засоби доставки Nuro. Walmart заявила, що планує використовувати Nuro для своєї нової служби доставки GoLocal, поряд з іншими партнерами по автономних транспортних засобах, включаючи маршрути з підтримкою GM і Waymo Alphabet.

В електромобілях моделі R2 для навігації стартап використовує відеокамери, датчики дальності і виявлення світла (лідари), а також інші радари ближньої і далекої дії та ультразвукові датчики. Компанія Nuro планує випустити новий автомобіль моделі R3 на своєму складальному заводі в Неваді.

У заяві в четвер компанія похвалила владу штату Невада за підтримку індустрії автономних транспортних засобів. Невада була першим штатом, який прийняв закон про автопілоти в 2011 році. Він офіційно дозволяло експлуатацію безпілотних машин на автомагістралях в межах штату.

Тим часом Waymo запустила в Сан-Франциско тестування безпілотних таксі й набирає пасажирів для безкоштовних поїздок.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло