НБУ виключив три страховики з Держреєстру фінустанов, оскільки ті не мають чинних ліцензій

НБУ виключив три страховики з Держреєстру фінустанов, оскільки ті не мають чинних ліцензій

Йдеться про СК «Поліс-Центр», СК «Бізнес Страхування» та СК «Фінтех»

НБУ виключив три страховики з Держреєстру фінустанов, оскільки ті не мають чинних ліцензій
Фото: bank.gov.ua

Національний банк (НБУ) виключив три страхові компанії з Державного реєстру фінансових установ через відсутність у них чинних ліцензій. Про це повідомляє пресслужба регулятора.

Йдеться про ПрАТ «СК «Поліс-Центр», ТДВ «СК «Бізнес Страхування» та ТДВ «СК «Фінтех». Рішення щодо них Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 27 серпня 2021 року.

Страхова компанія (СК) «Поліс-Центр» мала сім ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг у сфері страхування за різними видами страхування. Вони були анульовані 13 серпня 2021 року на підставі заяви страховика.

Згідно з фінансовою звітністю за перше півріччя 2021 року, поданою страховиком, обсяг страхових премій «Поліс-Центру» становив два млн грн, а обсяг активів – 93,6 млн грн. Тобто, частка ринку компанії за страховими преміями за ризиковими видами страхування становила 0,009% від загального обсягу. Компанія займалася переважно страхуванням майна та страхуванням вантажів і багажу (вантажобагажу).

СК «Бізнес Страхування» мала 11 ліцензій на надання фінпослуг у сфері страхування за різними видами страхування. Їх відкликали 17 серпня через невиконання двох рішень Нацбанку про застосування заходів впливу. Крім цього, страховик не подає фінзвітності з моменту, коли НБУ став регулятором ринку небанківських фінпослуг.

СК «Фінтех» мала шість ліцензій, які анулювали 28 травня 2021 року за заявою компанії. Страховик із 28 квітня 2021 року перебуває в стані припинення діяльності за рішенням засновників. За інформацією, яку надала компанія, у 2021 році не укладалися нові договори страхування чи перестрахування.

Раніше НБУ запропонував до обговорення правила провадження діяльності зі страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло